فارسی العربیه France English

رونمایی از پوستر جشنواره بین المللی قصه گویی در آذربایجان شرقی

رونمایی از دوجلد کتاب آبی کودک و نوجوان و پوستر جشنواره بین المللی قصه گویی آب با حضور مدیرعامل آب منطقه ای و مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی و جمعی از کارشنان ادبی، کودکان و نوجوانان عضو انجمن ادبی کانون انجام شد.

به گزارش خبرگزاری آب ایران، مدیرعامل شرکت در این مراسم ضمن قدردانی از توجه ویژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مقوله مدیریت مصرف بهینه آب، اهمیت موضوع فرهنگسازی را در کنار فعالیت های سازه ای در این شرکت یادآور شد و افزود: اهمیت فعالیت های فرهنگسازی و مدیریت مصرف کمتر از کار عمرانی نیست و این موضوع با جدیت ویژه ای در دستور کار شرکت آب منطقه ای استان قرار دارد.

 یوسف غفارزاده با استقبال از حضور کودکان و نوجوانان حاضر در جلسه، برای تداوم حمایت از محتوا و آثار تولید شده توسط اعضای کانون اعلام آمادگی نمود.

علی بینش، مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حمایت های مداوم شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی در طول سالهای گذشته، این شرکت را به عنوان شریک فرهنگی کانون معرفی نمود و گفت: تجربیات مشترک مطلوبی بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی کسب شده که با توجه به نتیجه مطلوب حاصله، به عنوان الگویی در سطح ملی مطرح شده است و هم اکنون آغاز جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار " قصه صدای زندگی، آب نشان زندگی است" را که با حمایت ویژه شرکت آب منطقه ای استان برگزار می شود اعلام می کنیم.

در این جلسه از کتاب های "گریز از سال صفر" ، به نویسندگی حسین قربان زاده خیاوی درباره تنش آب و عواقب مصرف بی رویه آن در آینده و "پری قرمز من" به نویسندگی آمنه صفری در خصوص دریاچه ارومیه رونمایی شد.

لازم به ذکر است کتاب " گریز از سال صفر" در حال ترجمه به پنج زبان زنده دنیا و اثری ارزنده در تصویرسازی آینده ای بدون آب است که لزوم صرفه جویی در مصرف آب را یادآور می شود.

در پایان این مراسم مدیرعامل شرکت از نویسندگان کتاب های یاد شده و سولماز حسن پور، نویسنده کودک و نوجوان با موضوع آب با اهدای لوح تقدیر قدردانی نمود.

کد خبر: 50019
  تاریخ خبر : 1401/07/02
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/07/02
 مهتاب علی بخشی
 685
  دیدگاه کاربران